Ochranné pomůcky na pracovišti


Ochranné pomůcky na pracovišti

V dnešní době je naprostou samozřejmostí, že musíme sebe i své okolí chránit před nakažením virovým onemocněním Covid 19, a to jak v osobním životě, tak na pracovišti. Vzhledem k tomu, že stále platí určité restrikce na nás osobní život, ochrana na pracovišti je kolikrát tou nejzásadnější.

Tou první a nejdůležitější součástí je ochrana horních cest dýchacích pomocí roušky, nebo respirátoru. Zatímco rouška chrání před šířením infekce vaše okolí, respirátor chrání i vás samotné před inhalací viru. V naší nabídce naleznete obojí, tedy jak roušky, tak i respirátory FFP2 a na objednání můžeme dodat také dětské roušky do škol a školek, ale také ochranné štíty a respirátory FFP3.

Nedílnou součástí celkové ochrany na pracovišti jsou také jednorázové latexové rukavice, které chrání nositele před kontaminací s povrchy a jednorázové ochranné návleky na obuv, které zamezují kontaminaci přinesenou na podrážkách do interiérů budov, provozoven a výroben. V nabídce na míru rádi připravíme kalkulaci na ochranné obleky, které se využívají nejen ve zdravotnictví, ale dají se použít také ve výrobních linkách a na jiných pracovištích k ochrany zaměstnanců před kontaminací viru Covid 19. Naší nabídku ochranných pomůcek naleznete ZDE, případně vám ji rádi vytvoříme na míru.

V rámci ochrany kolektivu je důležité nejen použití ochranných pomůcek, ale také ravidelné dezinfekce a čištění na pracovišti. O tomto tématu se dozvíte více kliknutím na odkaz ZDE.

.