Čisticí prostředky pro Auto-Moto průmysl


Čisticí prostředky pro Auto-Moto průmysl

V Auto-Moto průmyslu se svádí nekonečný boj s čistotou. Ať potřebujete odstranit skvrny od oleje z podlahy v servisu, nečistoty ze sedaček v automyčce, nebo nežádoucí zápach z firemních vozů – u nás pro vás máme řešení. Představujeme vám naše bestsellery z oblasti Auto-Moto a doufáme, že i vám dobře poslouží.

Čištění podlah

Na čištění podlah je ideální například průmyslový čisticí prostředek NOWA GROMAR, který odstraňuje oleje, tuky, stopy pneumatik, saze, bílkovinné usazeniny a podobné nečistoty. Je šetrný na použité povrchy a díky jeho antikorozivním vlastnostem lze použít i pro čištění motorů dopravních prostředků.

Na podlahy lze použít také DOPOMAT FORTE. To je prostředek se sníženou pěnivostí, na bázi speciálních účinných látek. Odstraňuje motorové oleje a tuky, saze, nánosy nečistot, znečištění od grafitu a výfukových plynů. Použití nalezne na vodostálé alkáliím odolné plochy např. podlahy v průmyslových halách, dílnách, z betonu, pálených cihel, obklady a dlažby v podchodech, stanicích metra, atd.

Silně alkalický čistící prostředek k odstranění tvrdošíjně ulpívajících nečistot, to je DOPOMAT INTENSO. Určen je ke strojnímu čištění za mokra v oblasti průmyslu. Vysoký čisticí výkon se postará o spontánní uvolnění průmyslových nečistot, olejů a tuků, a tím i o rychlý průběh úklidu. Použitelný na podlahové krytiny, které jsou odolné vodě a alkáliím.

V případě potřeby silnějšího čištění doporučujeme ředidlo GOMMASOL obsahující speciální čistící prostředek k odstranění gumových šmouh a otěru způsobených vysokozdvižnými a paletizačními vozíky na průmyslových podlahách. Kvůli svému vysokému čisticímu účinku je určen k čištění velmi silně znečištěných průmyslových a skladových hal.
S Gommasolem se lehce pracuje a má jen slabý zápach.

COLUMBUS RA 55 BM 40 je mimořádně obratný, tichý a velmi účinný malý podlahový mycí stroj. Perfektně se hodí pro efektivní čištění malých a středních ploch např.: tělocvičen, bazénů, víceúčelových hal, průmyslových hal, nemocnic, pečovatelských domů a veřejných budov. Velmi snadné použití a jednoduše konfigurovatelný pro jakýkoliv požadavek zákazníka s elektrickým pojezdem a kapacitou 40 litrů.


Interiéry vozů

PROFLESS neobsahuje žádné agresivní látky a tím je vhodný ke každodennímu použití na všechny vodostálé plochy. Ideální je na čištění skla, plastů, kompletní interiér vozu a doplňků. Rychle působí,
zasychá beze šmouh, nezatěžuje odpadní vody a při postřikování čerstvě voní.

TUBA SPRAY-EX je vysoce výkonný přípravek do extraktorů, který rozpouští, emulguje a odstraňuje i tvrdošíjná zašpinění z čalounění a koberců. Přípravek je nízkopěnivý a neobsahuje optické zesvětlovací prostředky. Lze jej použít jak na umělá vlákna, tak i na přírodní a po očištění zanechává příjemnou vůni.

Neutralizátor pachů a interiérový osvěžovač CLEAMEN účinně rozkládá pachy a zanechává svěží vůni. Lze použít samostatně jako rozprašovaný
koncentrát, nebo zředěný ve vodě na mýtí palubní desky a dalších
voděodolných povrchů. Přípravek se zcela odpaří, nezanechává zbytky ani skvrny a v prostoru zanechá příjemnou vůni a zcela neutralizuje pachy v tkaninách, na interiérových plochách i v prostoru.

Vysavač na čištění povrchů SPRINTUS ARTOS je vynikající pomocník pro základní čištění. Tento profesionální vysavač umožňuje suché i mokré sání a nabízí objem 30 litrů. Je extrémně výkonný (vakuum 230 mbar při průtoku vzduchu 48 l / s, proudění vzduchu), ale velice dobře ovladatelný a nabízí skvělý poměr cena-výkon.

Nejlepší způsob čištění čalounění a koberců je kompaktní, ale účinný extraktor SPRINTUS SE 7, který vše dokonale vyčistí tlakem 4 barů a sacím výkonem 230 mbar. Se dvěma samostatnými nádržemi na vodu, jedna na čistou, a druhá na špinavou, o objemu 6,5 litru každá je přístroj dostatečně výkonný, ale také kompaktní při práci na menších prostorech.


Mytí rukou

ISOFA CLAS je profesionální čisticí gel na ruce. Jeho předností je schopnost rychle a velmi šetrně odstranit nečistoty z vašich rukou.
Odstraňuje: vysoce odolné nečistoty jako jsou oleje, tuky, maziva, asfalt,
nafta, saze a pryž.

Průmyslová tekutá suspenze ISOFA GREEN GEL na mytí znečištěné pokožky rukou s obsahem velmi jemného kosmetického abraziva
– polyethylenového prachu. Její předností je schopnost rychle a velmi šetrně odstranit nečistoty z vašich rukou. Odstraňuje: středně odolné nečistoty jako jsou oleje, tuky, maziva, nafta.

VAKAVO ORANGE je mycí pasta s vyváženým obsahem přírodního
abraziva a speciálního druhu mletého vápence, který dokonale napomáhá
k odstraňování těch nejodolnějších nečistot. Složení doplněné o glycerin zaručuje pokožce po umytí vhodnou regeneraci.

.