Co byste měli vědět před koupí úklidového stroje


Co byste měli vědět před koupí úklidového stroje

Ať jste začínající úklidová společnost, nebo spravujete nemovitosti už několik let, investice do toho pravého úklidového stroje se vám rozhodně vyplatí a my vám přinášíme jen několik málo důvodů, proč tomu tak je.

  • Koupí komerčního úklidového stroje určitě ušetříte. Pro menší, nebo začínající firmu se to možná zdá jako velká investice, ale komerční úklidové stroje mají větší motor, vydrží v provozu klidně celý den, a to každý den v týdnu, mají dlouhý napájecí kabel a další „vychytávky“, které při každodenní práci oceníte. I při pořízení obyčejného vysavače dbejte na to, aby byl určen pro komerční použití, protože běžný domácí vysavač není stavěný na každodenní šestihodinový úklid a může se tak velice brzy rozbít.
  • V rámci svého podnikání si na nový úklidový stoj můžete vzít úvěr, který vám tak dovolí pořídit si větší a lepší model, který vám déle vydrží a váš úklid ulehčí tak, že můžete nabrat více klientů a stoj tak dříve splatit. Je to určitě dobrá investice, která se vám vrátí zpět.
  • Úklidové stroje v naší nabídce naleznete nejen jako vysavače, nebo stoje na mokrý úklid, ale také kombinované, které vaší práci maximálně urychlí. Například díky dobře vybranému stroji budete schopni místo jednoho patra najednou uklidit patra dvě, můžete tak omezit provozní náklady, a to se určitě vyplatí.
  • Díky několika modelům v naší nabídce můžete použít úklidové stroje nejen k úklidu, ale díky důmyslným nástavcům a použití správné úklidové chemie také k dezinfekci povrchů. To vaši klienti maximálně ocení, obzvlášť když je jedná o instituce jako jsou nemocnice, školy, školky, nebo obchodní centra a jiné, kde se pohybuje hodně osob.
  • Výběr toho správného úklidového stroje není tak těžký, jak se na první pohled může zdát. Rádi vám osobně poradíme, stroj klidně zapůjčíme na zkoušku v daném objektu a ukážeme jeho hlavní výhody.
.