Recyklace v oboru profesionálního úklidu


Recyklace v oboru profesionálního úklidu

Čisticí chemie TANA green care PROFESSIONAL od společnosti Werner & Mertz se již od roku 2013 pyšní prestižním zlatým certifikátem Cradle to Cradle CertifiedTM. TANA green care PROFESSIONAL byla první značkou profecionální čisticí chemie, která tento certifikát získala a od té doby do svého portfolia přidává další a další produkty a dělá vše proto, aby dále rozšiřovala své poslání chránit planetu.

Společnost Köder s.r.o. je pyšná, že ve svém širokém portfoliu produktů nabízí také ekologické a bio produkty profesionální úrovně. Jedna z řad, která je v naší nabídce již dlouhá léta, je řada TANA green care PROFESSIONAL od společnosti Werner & Mertz.

Řada TANA green care PROFFESIONAL zahrnuje osm ekologických, efektivních a profesionálních čisticích a ošetřovacích přípravků, které se pyšní nejen zlatým certifikátem Cradle to Cradle CertifiedTM GOLD, ale jsou také držitelem prestižního EU - Ecolabel. Produkty jsou určeny pro použití ve všech profesionálních a institucionárních odvětvích, jako jsou jako jsou potravinářské služby, zdravotní péče, ubytování a dodavatelé stavebních služeb. 

Celá řada je k dispozici v 1L lahvích a 5L kanistrech a zaručuje holistický udržitelný přístup k čištění pro:

- Sanitární oblasti: SANET perfect, SANET zitrotan, SANET alkastar

- Povrchy: TANET SR 15, TANET karacho, TANET orange

- Podlahy: TAWIP vioclean

- Skleněné povrchy: GLASS cleaner

Princip Cradle to Cradle® * vymysleli prof. Dr. Michael Braungart a William McDonough a dále jej rozvinula Environmental Protection Encouragement Agency (EPEA), mezinárodní výzkumná a environmentální poradenská instituce se sídlem v Hamburku.

Vybrané produkty TANA green care PROFESSIONAL byly pečlivě analyzovány kvůli certifikaci. Design Cradle to Cradle® zahrnuje klíč podrobného hodnocení pro hodnocení produktů. Toto hodnocení ukazuje, že:

  • Použité materiály (čisticí chemie a obaly) jsou bezpečné a zdravotně nezávadné pro člověka i životní prostředí.
  • Design produktu zajišťuje, že všechny složky mohou být bezpečně znovu použity jako živiny v biologických a technických cyklech přírodou nebo průmyslem. "Odpad se rovná jídlu".
  • Výrobní závody používají 100% neznečišťující obnovitelnou energii, která vytlačuje energii vyrobenou z fosilních paliv. 100% offset uhlíku.
  • Kvalita a zásoby vody jsou chráněny a obohaceny.
  • Společnost se zavázala k vyspělé sociální a environmentální spravedlnosti i biologické rozmanitosti.

Cradle to Cradle® je ekologicky efektivní, protože eliminuje koncept odpadu správným designem produktu - na rozdíl od ekologické účinnosti, která pouze omezuje, minimalizuje nebo předchází vzniku odpadu.

Cradle to Cradle® v kombinaci s ostatními ekoznačkami jde nad rámec výkonu a doplňuje všechny klíčové prvky integrovaného udržitelného designu produktu.

V případě, že budete mít více dotazů k celému konceptu, nebo máte zájem o produkty, kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří vám s výběrem správných ekologických čisticích přípravkou rádi pomohou.

.