Čisticí prostředky pro nemocnice a pečovatelská zařízení


Čisticí prostředky pro nemocnice a pečovatelská zařízení

Do nemocničních a pečovatelských zařízení nabízíme kompletní sortiment od dezinfekce, přes čisticí chemii, gumové rukavice, jednorázové podložky pod pacienty, pomůcky pro úklid a mnoho dalšího. Z našeho sortimentu si vybere jak malá soukromá ordinace, tak i velké nemocniční zařízení, nebo pečovatelský dům.

Denní čištění

Univerzální čisticí prostředek na bázi alkoholu, KERADET AKTIV, aktivně čisticí a antibakteriálně působící alkoholový čistící prostředek s příjemnou vůní. Díky zasychání beze šmouh je tento koncentrát vhodný k čištění ploch s vysokým leskem.

Ochranné návleky na obuv pro jednorázové použití.

KLINOL je multifunkční víceůčelový čistič s příjemnou a svěží vůní. Lze ho použít na všechny voděodolné povrchy. Díky své vysoké smáčivosti a nízkým obsahem tenzidů ho lze použít jak na čištění ošetřených i neošetřených krytin, tak i podlahových krytin potažených PU.

Dvouvrstvová podložka pod lůžka o šířce 49 cm v bílé barvě. Jedna role obsahuje 143 útržků.


Sanita a dezinfekce

Sanitární čistící prostředek PATRONAL intenzivní čistící prostředek k rychlému odstranění vápenných usazenin, který díky ochrannému ošetřujícímu účinku odpuzuje vápník, nečistoty a vodu a take zabezpečuje ochranu rukou před nežádoucími účinky kyselin.

Čistící prostředek s dezinfekčním účinkem pro sanitární oblast DESISAN je přípravek bez obsahu kyselin a chlóru, který je použitelný na veškeré povrchy v sanitární oblasti. Desisan čistí, dezinfikuje a vytváří ochranou vrstvu. Tato vrstva odpuzuje vodu a nečistoty a tím brání opětnému znečištění.

Intenzivní podlahová dezinfekce KRYSTAL je prostředek bez obsahu chloru je určený pro běžný úklid a zároveň účinnou dezinfekci podlah a všech omyvatelných povrchů. Spolehlivě likviduje bakterie, plísně a díky vhodně zvolené parfemaci odstraňuje i nepříjemný zápach.

MANOX je dezinfekce rukou určena na inaktivaci mikroorganizmů běžně se vyskytujících na pokožce a nebo tam přenesených z vnějšího prostředí. V nabídce je jak dávkovač s pumpičkou, tak i pětilitrové balení na doplnění dávkovače.


Úklidové pomůcky

Mop MAGIC VARIO je snadno ovladatelný, lehce se na něm mění násady a disponuje inovativním systémem, díky kterému dokáže po rychlém a snadném zafixování sám stát.

Vysavač SPRINTUS ARTOS je ideální vysavač pro základní čištění povrchů. Extrémně výkonný (vakuum 230 mbar při průtoku vzduchu 48 l/s, proudění vzduchu), lehký a stabilní s napájecím kabelem 7,5 metru.

Profesionální úklidový vozík SPRINTUS XL s dvěma kbelíky o objemu 25 a 18 litrů, dvěma menšími šestilitrovými kbelíky (červené a modré madlo), držákem na odpadkové pytle, plastovým ždímačem, podvozkem, rukojetí a tichými gumovými kolečky.

Sada na mytí oken VISA VERSA obsahuje stěrku na mytí oken a také násadu na jejich dočištění. Ideální pomocník pro profesionální úklid od společnosti UNGER, která se specializuje na mytí a čištění oken.

.