Dezinfekce pro každý povrch


Dezinfekce pro každý povrch

V dnešní době už je dennodenní dezinfekce běžnou a velice důležitou součástí našich životů. Je ale také důležité vědět, jakou dezinfekci můžeme používat na jaké povrchy, a to nejen pro její maximální účinnost, ale také pro ten nejlepší efekt a bezpečnost.

Dezinfekce na podlahu má jiné složení než dezinfekce na sanitu a pokud by se špatně použila, může například porušit povrch baterií, vest k jejich zmatnění, a naopak, dezinfekce na sanitu by se neměla používat na podlahu, protože ta po jejím nanesení může klouzat, nebo ztratit lesk. Někdy je obtížné se v nabídce orientovat, proto přinášíme přehled těch nejprodávanějších dezinfekcí a k čemu jsou určené.

BLUTOXOL - Dezinfekce do potravinářství

Odstraňuje tuky, oleje a bílkoviny rostlinného a živočišného původu a účinně působí proti salmonele a dalším onemocněním. K čištění a dezinfekci omyvatelných ploch, které jsou odolné vůči alkáliím v potravinářských provozech.

DESISAN - Čistící prostředek s dezinfekčním účinkem pro sanitární oblast

Dezinfekční přípravek bez obsahu kyselin a chlóru, který je použitelný na veškeré povrchy v sanitární oblasti. Desisan čistí, dezinfikuje a vytváří ochranou vrstvu. Tato vrstva odpuzuje vodu a nečistoty a tím brání opětnému znečištění.

KRYSTAL – dezinfekce podlah

Prostředek bez obsahu chloru je určený pro běžný úklid a zároveň účinnou dezinfekci podlah a všech omyvatelných povrchů. Spolehlivě likviduje bakterie, plísně a díky vhodně zvolené parfemaci odstraňuje i nepříjemný zápach.

MANOX - Dezinfekce rukou

Přípravek je určený na inaktivaci mikroorganizmů běžně se vyskytujících na pokožce a nebo tam přenesených z vnějšího prostředí. V nabídce je jak dávkovač s pumpičkou, tak i pětilitrové balení na doplnění dávkovače.

KERADET AKTIV – univerzální čisticí prostředek na bázi alkoholu

Aktivně čistící a antibakteriálně působící alkoholový čistící prostředek s příjemnou vůní. Díky zasychání beze šmouh je tento koncentrát vhodný k čištění ploch s vysokým leskem.

.